Roomvitro.com

Website for aspiring parents

Expiration in: 363 dni  
Robert
Other topics
35-latek z ze wszech miar pożądanymi genami
Jestem tu po to, aby poznać kobietę, z którą będę mieć dziecko. Absolutną nie wykluczam stałego związku.

Na co dzień pracuję jako korepetytor i tłumacz (posługuję się czterema językami obcymi - angielskim, niemieckim, hiszpańskim i łacińskim).

W wolnych chwilach odwiedzam domy strachu. Ponadto oglądam filmy - lubię zwłaszcza horrory i thrillery.

Mam 198 cm wzrostu, jestem bardzo dobrze zbudowanym (wysportowanym - regularnie chodzę na siłownię, fitness i kickboxing), ciemnym blondynem o jasnoniebieskich oczach, a mój iloraz inteligencji kształtuje się na poziomie 139 pkt. Prowadzę bardzo zdrowy tryb życia - poza wspomnianą aktywnością fizyczną nie posiadam żadnych nałogów tj. w ogóle nie piję alkoholu, a papierosów (tym bardziej czegoś mocniejszego) nigdy nawet nie próbowałem.

Jeżeli uznasz zatem, że moje geny są na tyle kuszące, ażeby się odezwać - zrób to :) Jeżeli tylko obydwoje przypadniemy sobie do gustu, to kto wie :) Na pewno nie zamierzam być jedynie dawcą spermy i w przypadku sukcesu - mam zamiar, jeśli nie wychowywać (gdyby taka była Twa wola), to mieć kontakt z Dzieckiem. I co Ty na to?? :)

- Best Regards, Robert
Looking for a man
35-latek z ze wszech miar pożądanymi gen...
18.10.2024
Other topics
35-latek z ze wszech miar pożądanymi gen...
18.10.2024
Looking for a woman
35-latek z ze wszech miar pożądanymi gen...
18.10.2024
Looking for a woman
Pomogę w spłodzeniu dziecka
03.10.2024
Other topics
Pomogę w poczęciu dziecka
02.10.2024
Looking for a woman
Sprawię że będziesz szczęśliwa
26.09.2024
Looking for a man
Wyjazd do Czech
20.09.2024
Looking for a woman
Pomogę spłodzić dziecko
02.09.2024
Looking for a woman
Założenie rodziny
23.08.2024
Looking for a woman
Pomogę zajść w ciążę
09.08.2024