Roomvitro.com

Website for aspiring parents

Expiration in: 196 dni  
Marcin
Looking for a woman
Męski i atrakcyjny gej pozna kobietę i założy rodzinę
Szanowne Panie,

Ogłoszenie to kieruję do tej z Was, która chciałaby wejść ze mną w przyjacielską relację i w niedalekiej przyszłości razem postarać się o dziecko/dzieci. Innymi słowy szukam kobiety do założenia rodziny tworząc zgrany duet przyjaciół razem idących przez życie. Wyobrażam to sobie jako tzw. lawendowy, czy też biały związek, ale jestem otwarty na propozycje.

Mam 26 lat, jestem wysokim i szczupłym brunetem, bez nałogów, jak twierdzą inni, przystojnym. Jestem wykształconym facetem z poczuciem humoru, aktywnym fizycznie i otwartym na świat. Lubię przyrodę, podróże, rozwój osobisty a także szeroko rozumianą muzykę i kinematografię. Chcę, aby relacja jaką stworzymy była sprzyjająca dla dziecka, innymi słowy pragnę stworzenia kochającej się rodziny, gdzie nadrzędnym byłoby dobro dziecka, a my darzylibyśmy się szacunkiem i zbudowali związek na przyjaźni.

Dobrze jeśli będziesz sympatyczną, a przede wszystkim uśmiechniętą optymistką, otwartą na kompromisy, osobą rodzinną i stabilną emocjonalnie.

Mieszkam w województwie łódzkim i zależy mi na osobie z tegoż województwa, lub dalszych okolic, jeśli docelowo mogłabyś się przeprowadzić w moje rejony.

Jeśli znajdzie się kobieta, która podobnie jak ja – marzy o dziecku, ale nie zależy jej na związku opartym na seksie, a chciałaby bardziej relacji opartej na głębokiej przyjaźni, proszę o kontakt na priv lub na adres mailowy: familyfriends@interia.pl

Pozdrawiam.

- Best Regards, Marcin
Looking for a man
Pragnę zostać mamą. Szukam dawcy.
25.11.2020
Looking for a man
Chcę zostać mamą
24.11.2020
Looking for a man
Szukam mężczyzny do pomocy w zajściu w c...
20.11.2020
Looking for a man
Szukam mężczyzny,który chce mieć dziecko...
02.07.2020
Looking for a man
Meczyzna ktory chce sie spelnic jako tat...
29.06.2020
Looking for a man
Szukam mężczyzny,który chce mieć dziecko
22.06.2020
Looking for a man
Szukam Taty
21.06.2020
Looking for a man
Cześć. Szukam mężczyzny,który chciałby m...
18.06.2020
Looking for a woman
Męski i atrakcyjny gej pozna kobietę i z...
14.06.2020
Looking for a man
Szukam partnera lub dawcy
06.06.2020