Roomvitro.com

Website for aspiring parents

 
Marcin
Looking for a woman
Aseksualny związek i założenie rodziny
Szanowne Panie,

Ogłoszenie to kieruję do tej z Was, która chciałaby wejść ze mną w przyjacielską relację i w niedalekiej przyszłości razem postarać się o dziecko/dzieci. Innymi słowy szukam kobiety do założenia rodziny tworząc zgrany duet przyjaciół razem idących przez życie. Wyobrażam to sobie jako tzw. lawendowy, czy też biały związek, ale jestem otwarty na propozycje.

Mam 27 lat, jestem wysokim i szczupłym brunetem, bez nałogów, jak twierdzą inni, przystojnym. Jestem wykształconym facetem z poczuciem humoru, aktywnym fizycznie i otwartym na świat. Lubię przyrodę, podróże, rozwój osobisty a także szeroko rozumianą muzykę i kinematografię. Chcę, aby relacja jaką stworzymy była sprzyjająca dla dziecka, innymi słowy pragnę stworzenia kochającej się rodziny, gdzie nadrzędnym byłoby dobro dziecka, a my darzylibyśmy się szacunkiem i zbudowali związek na przyjaźni.

Dobrze jeśli będziesz sympatyczną, a przede wszystkim uśmiechniętą optymistką, otwartą na kompromisy, osobą rodzinną i stabilną emocjonalnie.

Mieszkam w województwie łódzkim i zależy mi na osobie z tegoż województwa, lub dalszych okolic, jeśli docelowo mogłabyś się przeprowadzić w moje rejony.

Jeśli znajdzie się kobieta, która podobnie jak ja – marzy o dziecku, ale nie zależy jej na związku opartym na seksie, a chciałaby bardziej relacji opartej na głębokiej przyjaźni, proszę o kontakt na priv lub na adres mailowy: [email protected]

Pozdrawiam.

- Best Regards, Marcin
Kinga 4 months ago
Looking for a woman
Pomoge
15.07.2021
Looking for a man
Szukam mężczyzny do pomocy w zajściu w c...
04.07.2021
Looking for a man
Szukam faceta do wspolnego wychowywania...
25.06.2021
Looking for a woman
Szukam do białego związku/małżeństwa
04.06.2021
Looking for a man
Dawca nasienia
29.05.2021
Looking for a woman
Poważny i odpowiedzialny dawca. Mazowiec...
08.05.2021
Other topics
Nasienie z europejskiego banku
06.05.2021
Looking for a woman
Szukam do białego związku / Założę rodzi...
29.03.2021
Other topics
Jak oceniacie realne szansę znalezienia...
28.03.2021
Looking for a man
Szukam partnera /męża i ojca
13.03.2021