Roomvitro.com

Website for aspiring parents

 
Serhiy
Looking for a woman
Zdrowy dawca nasienia - badania. 33L/178sm/75kg/ARhD+ śląsk. Katowice.
Cześć.

Mam 33 lata (1989). Wzrost 178 cm, waga 75 kg.
Grupa krwi: ARhD+.
Atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat (z 2018).

Więcej o mnie: polska wersja: https://dawcanasienia.tilda.ws
More about me in English: https://spermdonor.tilda.ws

Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń.
Nie mogę przyjść do ciebie. Mieszkam w Katowicach.
Pomagam za darmo.
Email: [email protected]

Szukam możliwości zostania dawcą nasienia dla dziewczyny/kobiety, małżeństwa o orientacji tradycyjnej lub nietradycyjnej.
Żonaty Mam zdrowe dziecko - córkę. Kto szuka okazji do poznania przyszłego męża - nie trafiłeś pod właściwy adres, nie mam planów opuszczania rodziny. Kocham moje dziecko i chcę je wychować.
Powodem bycia tutaj jest posiadanie kolejnych biologicznych dzieci, ale żona ze względu na stan zdrowia nie ma możliwości ponownego porodu. Warunki kontaktu z dzieckiem lub brak kontaktu w przyszłości ustalane są indywidualnie.
Opisz jak widzisz możliwość darowizny - a omówimy wszystkie szczegóły. Wolę dawać tylko rodzinie, bez kontaktów seksualnych, bo nie chcę złapać jakiejś choroby.
A w każdym razie - udostępnię wszystkie moje świeże ankiety. Proszę również o przygotowanie się na to, że ja również będę chciał zobaczyć dla mnie nowe badanie na krytycznych analizach, ponieważ chcę, aby dziecko urodziło się jak najzdrowsze.
O sobie: zdrowy fizycznie i psychicznie, bez poważnych chorób, w rodzinie wszyscy zdrowi krewni mieli się dobrze. Regularnie co najmniej raz na godzinę poddaję się badaniom kompleksowo całego ciała.
W korespondencji prywatnej mogę przesłać wyniki badań stanu zdrowia.

Aktualne analizy na maj 2023:
Badanie nasienia: spermogram wykonany dosłownie 27 kwietnia 2023, zgodnie z nim wszystkie wskaźniki wydają się być normalne, wskaźniki liczby plemników przekraczają minimalną granicę normy o 4-5 razy.

Opiszę trochę mój tryb życia:
Jeśli chodzi o zdrowie to jest dobrze. Co roku sprawdzam całe ciało - i wszystko jest w porządku. Dokładniej: ogólna analiza krwi, moczu itp. - wszystko w porządku, biochemia krwi na sprawdzenie funkcjonowania wszystkich krytycznych narządów wewnętrznych - wszystko w porządku (jedyne, że bilirubina trochę odbiega od normy, ale lekarze twierdzą, że wszystko jest w porządku), wszystkie badania w kierunku zapalenia wątroby typu A , B, C, HIV, TORCH - wszystko ok, nic nie zaraźliwe Regularnie oddawał krew jako dawca. Mam grupę krwi ARhD+. Wszystkie choroby przenoszone drogą płciową są nieobecne i nigdy nie były. Cukrzyca, rak i inne podobne choroby, o których zwykle wszyscy słyszą, są nieobecne.
Wszystkie choroby przenoszone drogą płciową są nieobecne i nigdy nie były. Cukrzyca, rak i inne podobne choroby, o których zwykle wszyscy słyszą, są nieobecne.
W wieku około 27 lat chciał brać udział w bójkach bez reguł i wcześniej postanowił zrobić badanie całego ciała na maksymalnych obrotach: zrobił rezonans mózgu, wszystkie stawy, narządy jamy brzusznej - wszystko było w porządku . Jeśli chodzi o narządy jamy brzusznej, stawy, naczynia główne, tarczycę - wszystko ok, wszystkie hormony też w porządku. Gastroskopia, kolonoskopia - też wszystko ok. Zęby też mam zdrowe, oczywiście nie bez plomb, ale nie było żadnych problemów, a lekarze zawsze mówili, że mam całkiem zdrowe zęby. Wzrok 100%. Serce, płuca - wszystko ok.
Był okres, kiedy zainteresowałem się drzewem mojej rodziny i przeszukałem je na podstawie zapisów krewnych i archiwów do 6 pokolenia - wszyscy żyli 70-80+ lat, było kilku 90+. Żadne z nich ani ich najbliżsi krewni lub rodzice nie mieli problemów psychicznych ani poważnych problemów zdrowotnych. Dziadkowie mają standardowe problemy z nadciśnieniem, ale nic tak krytycznego. Rodzice również są zdrowi, w 2020 roku również wykonałem dla nich pełen pakiet badań na ciele - nie ma żadnych nieprawidłowości. Istnieją pewne drobne problemy, takie jak zgaga po przejadaniu się, ale wskaźnik masy ciała u wszystkich osób jest normalny. Wszyscy mają ponad 178 cm wzrostu.
Jeśli chodzi o zdrowie, staram się prowadzić zdrowy tryb życia.
Nie piję, nie palę, nie zażywam narkotyków.
Szkołę ukończył ze złotym medalem, zajmował czołowe miejsca w olimpiadach z matematyki, fizyki, chemii, informatyki, prawa, języka angielskiego.

- Best Regards, Serhiy
Looking for a woman
Zdrowy dawca nasienia - badania. 34L/178...
28.04.2024
Looking for a woman
Wspólne dziecko, wspólne wychowanie, wsp...
10.04.2024
Looking for a woman
Pomogę w zapłodnieniu
08.04.2024
Looking for a woman
Proszę Pomóż Mi Spłodzić Razem Dziecko.
07.04.2024
Looking for a man
Szukam do białego związku.
29.03.2024
Looking for a man
Zaplodnie pomogę zajść w ciążę
27.03.2024
Looking for a man
Szukam meżczyzny który uda się ze mna do...
27.03.2024
Looking for a woman
Pomogę w zapłodnieniu i wychowaniu dziec...
23.03.2024
Looking for a woman
Szukam partnerki do wspólnego poczęcia i...
20.03.2024
Looking for a woman
Pomogę w zostaniu mamą
17.03.2024